II. kerület portálja vakok és gyengénlátók részére
Magyar oldalak > Polgármesteri Hivatal > Hivatali elérhetőségek

Adóügyi Osztály

1027 Budapest, Frankel L. út 7-9. fax: 346-5670


dr. Kőműves László, Osztályvezető: 346-5676
komuves.laszlo@masodikkerulet.hu


ADÓKIVETÉS, ELLENŐRZÉS, IDEGENFORGALMI ADÓ, TALAJTERHELÉSI DÍJ

Joó Ivett, (A-C + Számok)  346-5655
joo.ivett@masodikkerulet.hu

Erdősi Ildikó (Cs-E) 346-5664
erdosi.ildiko@masodikkerulet.hu

Krammer Tünde (É-Gy) 346-5662
krammer.tunde@masodikkerulet.hu

Krammer Zsuzsanna (H-J) 346-5665
krammer.zsuzsanna@masodikkerulet.hu

Mercz Erika (L + O-Q) 346-5698
mercz.erika@masodikkerulet.hu

Fojdl Zsuzsanna (M + R-S) 346-5650
fojdl.zsuzsanna@masodikkerulet.hu

Németh Zita (Sz-Ű+N-NY) 346-5667
nemeth.zita@masodikkerulet.hu

dr. Molnár Emese (K + V-végig) 346-5598
molnar.emese@masodikkerulet.hu

 

RÉSZLETFIZETÉS ÉS FIZETÉSHALASZTÁS, ADÓMÉRSÉKLÉSI ELJÁRÁS

Zánkai Péter ( A - K ) 346-5697
zankai.peter@masodikkerulet.hu

dr. Kutasi Csilla (L - végig) 346-5475
kutasi.csilla@masodikkerulet.hu

 

PÁRLATFŐZÉSI ADÓ

Zánkai Péter (A-végig) 346-5697
zankai.peter@masodikkerulet.hu


ADÓTÁRGY FELDERÍTÉSSEL KAPCSOLATOS ÜGYINTÉZÉS (kommunális és építményadó)

dr. Molnár Emese 346-5598
molnar.emese@masodikkerulet.hu

KÖNYVELÉS (túlfizetés visszautalások)


Bereczkey Ágnes (A-K) 346-5671
bereczkey.agnes@masodikkerulet.hu

Sajtos Szilvia (L-végig) 346-5588
sajtos.szilvia@masodikkerulet.hu 

ADÓ- ÉS ÉRTÉKBIZONYÍTVÁNY KIÁLLÍTÁSA

Králik Zsuzsanna (A - GY) 346-5597
kralik.zsuzsanna@masodikkerulet.hu

Zánkai Péter (H - N) 346-5697
zankai.peter@masodikkerulet.hu

Dr. Kutasi Csilla (NY - végig) 346-5475
kutasi.csilla@masodikkerulet.hu


ADÓIGAZOLÁSOK

Németi Sándorné (A-K) 346-5658
nemeti.judit@masodikkerulet.hu 

Sajtos Szilvia (L-végig) 346-5588
sajtos.szilvia@masodikkerulet.hu

ADÓVÉGREHAJTÁS (helyi adók)

dr. Kiss Edina (A-Gy) 346-5572
kiss.edina@masodikkerulet.hu

Králik Zsuzsanna (H - L) 346-5597
kralik.zsuzsanna@masodikkerulet.hu

Tóth Péter János (M - Ő) 346-5659
toth.peter@masodikkerulet.hu

Németi Sándorné, (P-végig és számok) 346-5658
nemeti.judit@masodikkerulet.hu


ADÓVÉGREHAJTÁS (Adók módjára behajtás), Reklámadó, Társasházi adóigazolások

Králik Zsuzsanna, (A-K és számok) 346-5597
kralik.zsuzsanna@masodikkerulet.hu

Tóth Péter János, (L-végig) 346-5659
toth.peter@masodikkerulet.hu

ÜGYVITELI FELADATOK
Winczheim Zsuzsanna 346-5549
winczheim.zsuzsanna@masodikkerulet.hu

 

Postaláda

Küldje be ötleteit, észrevételeit, kérdéseit Önkormányzatunkhoz itt!