Álláspályázat - Parkolási ellenőr

Kulcsszavak Megosztás

Budapest II. kerületi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Igazgatóság Parkolási Osztálya PARKOLÁSI ELLENŐR munkakörbe munkatársakat keres.

Munkavégzés helye:

  • telephely: 1023 Budapest, Bécsi út 17-21., illetve a kerületi várakozási övezeteken belül, beosztás szerint.

Munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • minimum alapfokú, 8 általános iskolai végzettség,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • jó munkabíró képesség (fizikai munka),
  • önálló munkavégzés.

Ellátandó feladatok:

  • a II. kerület várakozási övezeteiben parkolás ellenőrzési tevékenység (a várakozások jogszerűségének ellenőrzése),
  • jogellenesen várakozó gépkocsik pótdíjazása (jogellenes várakozás megállapítása, pótdíj kiszabása),
  • a területen lévő parkoló automaták működőképességének ellenőrzése.

    Juttatások:

    • havi bruttó bér: 355.000,- Ft,
    • bruttó 230.000,-Ft cafeteria/év,
    • bruttó 8.000,- Ft illetmény-átutalási támogatás/év,
    • Budapesti Közlekedési Bérlet biztosítása,
    • vidékről történő bejárás esetén 86%-os utazási támogatás,
    • komplett formaruha és egyéni védőeszköz biztosítása,
    • munkavégzéshez szükséges betanítás,
    • folyamatos képzés biztosítása.

    Jelentkezését önéletrajzzal a [email protected] e-mail címre, vagy személyesen a 1023 Budapest, Bécsi út 17-21. cím alatt várjuk. További információkért kérjük, hívja Kása Gyula kiemelt diszpécser kollégánkat a +36/20/489-8025-ös mobilszámon (hétfőtől-péntekig: 8:00-15:00).

    Aktuális