Kedves látogató! Ön jelenleg egy archivált cikket olvas. Utolsó frissítés: 2023.04.03 15:16

Álláspályázat - Végrehajtási ügyintéző

Kulcsszavak Megosztás

Budapest II. kerületi Polgármesteri Hivatal pályázatot hirdet a Városüzemeltetési Igazgatóság Parkolási Ügyfélszolgálatán végrehajtási ügyintéző munkakör betöltésére.

P Á L Y Á Z A T I F E L H Í V Á S

Budapest II. kerületi Polgármesteri Hivatal

pályázatot hirdet a

Városüzemeltetési Igazgatóság

Parkolási Ügyfélszolgálatán

végrehajtási ügyintéző

munkakör betöltésére.

A jogviszony jellege:
határozott idejű munkaviszony.

A jogviszony időtartama:
munkaszerződés megkötésétől számítva 2025. év augusztus hó 31. napjáig

A foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:
Budapest, 1024 Keleti Károly utca 15.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • minimum középiskolai végzettség
  • gyakorlott szintű Microsoft Office használat (irodai alkalmazások)

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • A parkolási végrehajtási ügyek kezelése, ezen belül:
    • A végrehajtói díjelőleg befizetését követően a végrehajtó tevékenységének (megkeresések) figyelemmel kísérése;
    • kapcsolattartás a követelés összegének behajtásáig;
    • a megkeresések kapcsán a fokozatosság elvének betartatása a végrehajtóval;
    • a végrehajtói megkeresésre határidőben történő válaszadás;
  • A végrehajtási ügyek kapcsán az ügyfelek részére szakszerű tájékoztatás, reklamációkezelés;
  • parkolási ügyekhez kapcsolódó informatikai rendszerek használata

Elvárt kompetenciák:

  • önálló munkavégzés,
  • precizitás, pontosság,
  • terhelhetőség,
  • kiváló kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó képesség.
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó szervezőkészség,
  • stratégiai szemléletmód,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • végrehajtási területen szerzett tapasztalat,
  • követeléskezelés területén szerzett tapasztalat,
  • jogi asszisztens végzettség
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok és nyilatkozatok:

  1. részletes szakmai életutat bemutató önéletrajz;
  2. iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat(ok) másolata;
  3. nyilatkozat, amelyben a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez;
  4. 90 napnál nem régebbi keltezésű hatósági erkölcsi bizonyítvány, mely igazolja a büntetlen előéletet, valamint azt, hogy a pályázó személyét tekintve nem áll fenn a jogviszony létesítését kizáró, a Kttv. 258. § (2) bekezdése szerinti – munkavállalókra vonatkozó – valamely ok, VAGY
  5. ha nem rendelkezik a 4-es pont szerinti erkölcsi bizonyítvánnyal, akkor írásos nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy nyertes pályázat esetén az igazolást legkésőbb a munkaviszony létesítése napjáig bemutatja.

A munkabér megállapítására és a juttatásokra a Munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény és a helyi Közszolgálati Szabályzat rendelkezései az irányadók.

Juttatások:

  • havi bruttó bér: 345.000 Ft
  • bruttó 230.000,-Ft cafeteria/év,
  • nettó 60.000- Ft ruházati hozzájárulás/év,
  • bruttó 8.000,- Ft illetmény-átutalási támogatás/év,
  • vidékről történő bejárás esetén 86%-os utazási költségtérítés,

A pályázat benyújtásának határideje:
2023. március 26.

A pályázat elbírálásának határideje:
2023. április 6.

A munkakör betölthető:
az elbírálást követően azonnal

A pályázat benyújtásának módja, helye és további információ:

Elektronikus úton a [email protected] e-mail címre lehet megküldeni a pályázatokat, a tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „végrehajtási ügyintéző”.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt nyújtanak a Humánpolitikai Osztály munkatársai az alábbi telefonszámon: 06-1-346-5529, illetve a szakterület részéről: dr. Szigeti Szilvia 346-5408.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A benyújtott pályázatokat előzetesen a Jegyző által kijelölt háromtagú Bizottság bírálja el. A kiírásban megjelölt feltételeknek megfelelő pályázatok előszűrését követően a Bizottság által kiválasztott pályázók személyes meghallgatáson vesznek részt, ahol a Bizottság a szakmai és személyes rátermettségüket vizsgálja. A foglalkoztatásról a Bizottság javaslata alapján a Jegyző - mint a munkáltatói jogkör gyakorlója - dönt. A jelentkezők a pályázatuk elbírálásáról elektronikusan kapnak tájékoztatást, legkésőbb az elbírálást követő 5 munkanapon belül. A pályáztató a pályáztatás eredménytelenné nyilvánítási jogát fenntartja.

A Hivatal feladat- és hatáskörébe tartozó tevékenységek hatékony és zökkenőmentes ellátása érdekében az adott szervezeti egységben megüresedett munkakör betöltése céljából az engedélyezett létszámkereten belül. A pályázat eredményesen zárult.

Archív